Vi gi'r råd og vejledning i grafisk kommunikation

AllanNielsen_WEB.jpg

MetteMahon_WEB.jpg


Allan Nielsen
Grafisk rådgiver 
Mobil: +45 50 899 350
allan@prinfohobro.dk

Mette Mahon
Grafisk rådgiver
Mobil: +45 50 899 351
mette@prinfohobro.dk


 

 

 

TinaWoods2013

HugoBilgrau_WEB.jpg


Tina Woods
Grafisk rådgiver
Mobil: +45 50 899 356
tina@prinfohobro.dk

Hugo Bilgrau
Salgskonsulent
Mobil: + 45 2225 6693
bilgrau@mail.dk


 

Skilte, bilreklame og messestande

Steffen Solberg 
Grafiker
Mobil: +45 50 899 357 
steffen@prinfohobro.dk


 

 

 

 

 

 

 

 

Produktion

 

 

Steffen Solberg
Grafiker
Mobil: +45 50 899 357
steffen@prinfohobro.dk

Elin Hermansen
Grafiker
Mobil: +45 50 899 358
elin@prinfohobro.dk

Tina Woods 
Grafiker / Grafisk rådgiver

Mobil: +45 50 899 356
tina@prinfohobro.dk

 

 

 

Følg os
Tilmeld til nyhedsbrev
Mailadresse:
Tryk, print og websites med miljørigtig samvittighed

paper_logo.jpg 1_logo.jpg pefc_logo.jpg fsc_logo.jpg 2_logo.jpg co2_logo.jpg